Uchwyt na wannę Zobacz większe

Uchwyt na wannę

oczekujemy na dostawę

Więcej informacji

Uchwyt na wannę to niezastąpiona pomoc dla osób o obniżonej sprawności fizycznej, lub którym wstawanie, wchodzenie i wychodzenie z wanny sprawia duże trudności. Stabilny uchwyt jest bardzo pomocny podczas kąpieli zapewniając w każdej chwili oparcie oraz bezpieczeństwo. Ze względu na prostą konstrukcję, uchwyt wannowy jest bardzo łatwy w montażu oraz demontażu. Gumowe wkładki dodatkowo stabilizują poręcz oraz zabezpieczają wannę w miejscu mocowania przed uszkodzeniem.
Uchwyt na wannę wykonany jest z najwyżej jakości stali, dzięki czemu przez długie lata będzie doskonale działał bez oznak zużycia. Solidna konstrukcja zapewnia mocne i pewne trzymanie, a co najważniejsze bezpieczeństwo osób, które często całym ciężarem ciała będą wspierać się na uchwycie wannowym.
Ten produkt to gwarancja najwyższej jakości oraz komfort bezpiecznego używania.
Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

• Stabilny uchwyt

• Łatwy w montażu i demontażu

• Gumowe podkładki pod uchwyty mocujące

• Malowany proszkowo