Transport


Warunki dostawy

1. Firma nie ustala minimalnej kwoty zamówienia.
2. Dostawa zamówionych artykułów realizowana jest w przeciągu 7-14 dni od daty potwierdzenia przyjęcia zamówienia. W przypadku zamówień mebli i pianek (początek kodu 101) czas realizacji może wydłużyć się do 3 tygodni.
3. Za przesyłki do wartości 500 zł brutto pobieramy zryczałtowaną opłatę za transport w wysokości 25 zł brutto. W przypadku zamówień składanych przez sklep internetowy do wartości 150 zł pobieramy opłatę 25 zł.
4. Zamówienia o wartości powyżej 500 zł brutto dostarczane są na koszt firmy Moje Bambino Sp. z o.o. Zamówienia składane przez sklep internetowy o wartości powyżej 150 zł dostarczane są na koszt firmy Moje Bambino Sp. z o.o.
5. Zamówienia na meble i place zabaw są potwierdzane przez Firmę, z jednoczesnym podaniem przewidywanego terminu dostawy (dużym ułatwieniem będzie dla Firmy podanie przez Państwa adresu e-mail)
6. W przypadku chwilowej niedostępności części zamówionych przez Państwa produktów, dosyłany towar dostarczany jest na koszt firmy Moje Bambino Sp. z o.o.
7. Faktura dołączona jest zawsze do przesyłki w specjalnie oznaczonej kopercie.
8. Prosimy o kontrolę przesyłek pod względem ilościowym i jakościowym w obecności kierowcy/dostawcy. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia opakowania prosimy wymagać od kierowcy pisemnego potwierdzenia lub adnotacji na liście przewozowym dotyczącej powodu nieprzyjęcia paczki. Dokument ten niezbędny jest przy rozpatrywaniu procedury reklamacyjnej.
9. Jeżeli adres dostawy jest inny niż adres płatnika prosimy o bardzo wyraźne zaznaczenie tego faktu na formularzu zamówienia.